Бекітемін

ТӨИ және ЖТ колледж директоры

Е.Ы Қоянов

 «____»_____________2019ж

 

Р/С

Фамилиясы аты-жөні

Лауазымы

Қолдары

1.      1

Қоянов Еркинбек Искакович           

Директор

 

2.      2

Долаев Талгат Есенгараевич              

ОӨІ жөніндегі орынбасары

 

3.      3

Кокумбаева Гулнар Балтабековна

КОЖЖ орынбасары

 

4.      4

Енкенов Бауржан Болатханович

Дир.ақпарат.тех.жөн.орынбасары

 

5.      5

Жабыкбаева Шолпан Едиловна

Оқу жөніндегі орынбасары

 

6.      6

Абдибекова Айгуль Джалеловна

Бөлім меңгерушісі

 

7.      7

Жакупбекова Гульнар Оразалиновна

Әдіскер

 

8.      8

Омирбекова Маншук Ержановна

ТЖЖ орынбасары

 

 

Оқытушылар

 

 

9.      9

Абушарипова Шынар Темирбековна

Қаз. тілі мен әдебиеті пән. оқыту.

 

10.   

Адамбекова Луиза Токмухамбетовна

География пән оқытушысы

 

11.  10

Бакетова Бахытгуль Кенесовна

Тарих пәнінің оқытушысы

 

12.  11

Бектемирова Нуртай Дантаевна

Арнайы пән оқытушысы

 

13.  12

Джамбулбаев Мухтар Ныгметович

Алғашқы әскери дайындық п.оқыт

 

14.  13

Исабекова Лазат Кенесбековна

Физика  пәнінің оқытушысы

 

15.  14

Жанатова Айман Жанатовна

Қаз.т мен әдебиеті пән.оқ

 

16.  15

Еркимбаева Гульмира Бердешовна

Орыс тілі мен әдебиеті пән.оқыт.

 

17.  16

Ережепов Ринат Мырзахметович

Ағылшын тілі пән оқытушысы

 

18.  17

Каптагаев Айбар Омарович

Дене тәрбиесі пәнінің оқытушы

 

19.  18

Кошкарбаева Алия Иембергенова

Информатика пәнінің оқыт.

 

20.  19

Кенжибаев Саят Семиканович

Дене тәрбиесі пәнінің оқытушы

 

21.  20

Куренкеев Гани Умурзакович

Дене тәрбиесі пәнінің оқытушы

 

22.  21

Меренкулова Раушан Касымгалиевна

Орыс тілі мен әдебиеті пән.оқыт.

 

23.  22

Мусабаланова Айнур Габитовна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

24.  23

Нургалиева Шырайлым Каналовна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

25.  24

Салыков Бейбит Тилеубекович

Тарих пәнінің оқытушысы

 

26.   

Садвакасов Темирлан Саржанович

 

Дене тәрбиесі пәнінің оқытушы

 

27.  25

Тасжурекова Айгуль Тлеуовна

Педагог -психолог

 

28.  26

Тлегенова Сания Мухановна

Математика пән окытушысы

 

29.  27

Турлыбекова Шолпан Кенесовна

Биология пәнінің оқытушысы

 

30.  28

Ширбаев Азамат Мырзахметович

Экономика пән оқытушысы

 

31.  29

Хабарова Гульназира Муратовна

Қазақ тілі пән оқытушысы

 

32.  30

Хуанбай Жанар

Информатика пәнінің оқыт.

 

 

Арнайы пән оқытушылары

 

 

33.  31

Абсатова Айгерим Жомартовна

Арнайы пән оқытушысы

 

34.  32

Дәуідова Гүлнұр Сәлімқызы

Арнайы пән оқытушысы

 

35.  33

Ерназарова  Жанар Ерназаровна

Арнайы пән оқытушысы

 

36.  34

Маукулова Назгул Мусаевна

Арнайы пән оқытушысы

 

37.  35

Боранбаев Ерғали Нургазиевич 

Арнайы пән оқытушысы

 

38.  36

Кабылбеков Нурбек Муратбекұлы

Арнайы пән оқытушысы

 

39.  37

Сексембаев Ринат Алтаевич

Арнайы пән оқытушысы

 

40.  38

Ким Борис Сергеевич

Арнайы пән оқытушысы

 

 

Өндірістік оқыту шеберлері

 

 

41.  39

Орсаев Булат Нурсапович

Аға шебер

 

42.  41

Абдрахманов Аскар Аканович

Оқу өндірістік шебері

 

43.  42

Асылбеков Айдос Умиржанович

Оқу өндірістік шебері

 

44.  43

Байдильдинов Алмас Тлеуберлиевич

Оқу өндірістік шебері  

 

45.  44

Байболатов Олжас Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

46.  45

Бекожанов Бауржан Джумабаевич

Оқу өндірістік шебері

 

47.  46

Батырбаев  Бауржан Нургалиевич

Оқу өндірістік шебері

 

48.  47

Байтуманов Амангельды Капанович

Оқу өндірістік шебері

 

49.   

Бокенова Асель Бокеновна

Оқу өндірістік шебері

 

50.   

Диханбаев Амангельды Мусалыевич

Оқу өндірістік шебері

 

51.  48

Иманжанов Айбек Ерікұлы

Оқу өндірістік шебері

 

52.  49

Касенов Нусипхан Акатович

Оқу өндірістік шебері

 

53.  51

Каримова Балжан Сайлауқызы

Оқу өндірістік шебері

 

54.  52

Ким Виктор Станиславович

Оқу өндірістік шебері

 

55.  53

Кунанбаев Габит Танбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

56.  54

Мажибаев Айдын Жумашевич

Оқу өндірістік шебері 

 

57.  56

Нуржанов Али Асхатович

Оқу өндірістік шебері

 

58.  57

Нюсупов Ергазы Адылканович

Оқу өндірістік шебері

 

59.  58

Скакбаев Асет  Болатович

Оқу өндірістік шебері

 

60.  59

Спичакова Валентина Петровна

Оқу өндірістік шебері

 

61.  61

Тохтабаев Шеризат Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

62.  62

Тыналиев Бауржан Темирбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

63.  63

Ускембаев Серикбай Естыбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

64.  64

Юн Карл Трофимович        

Оқу өндірістік шебері

 

65.  65

Ундегенов Нурлан Калижанович

Оқу өндірістік шебері

 

 

Тәрбиешілер

 

 

66.  66

Дауталинова Майра Омырзаковна

Тәрбиеші

 

67.  67

Гумарова Турсынай Сарсенгалиевна

Тәрбиеші

 

68.   

Карибаев Нуржан Алипбекович

Тәрбиеші

 

 

 

                       Кадр бөлім меңгерушісі                                    Л.Жаксымбетова

 

 

 

 

Жастар стадионында өтетін волейболға қатысушылардың тізімі

 

 

                                                                   Бекітемін

                                            ТӨИ және ЖТ колледж директоры

                                                                                    Е.Ы Қоянов

                                            «____»_____________2019ж

 

 

Р/С

Фамилиясы аты-жөні

Лауазымы

Қолдары

1

Долаев Талгат Есенгараевич

ДОӨІ жөніндегі орынбасары

 

2

Кокумбаева Гулнара Балтабековна

ДТЖЖ орынбасары

 

3

Енкенов Бауржан Болатханович

Директор.АТЖ орынбас.

 

4

Досжанова Айман Сагидоллаевна

ДКОЖ орынбасары

 

5

Жабыкбаева Шолпан Едиловна

Директ ОЖЖ ороынбасары

 

6

Зенков Александр Николаевич

Шару. жөнінд. орынбасары

 

7

Абдибекова Айгуль Жалеловна

Бөлім меңгерушісі

 

8

Абишова Шолпан Бакытовна

Әдіскер

 

9

Егеубаева Сатыш Тайгужановна

Бас есепші

 

10

Жаксымбетова Лилия Баймухамбетовна

Кадр бөлімінің меңгерушісі

 

11

Тасжурекова Айгуль Тлеуовна

Педагог-психолог

 

12

Абушарипова Шынар Темирбековна

Қаз.тілі мен әдеб пән оқыт.

 

13

Абдибекова Айгуль Жалеловна

Математика пән оқытушысы

 

14

Абишев Арнур Муратович

Дене тәрбиесі пән оқыту.

 

15

Абсатаров Талғат Амирович

Дене тәрбиесі пән оқытушысы

 

16

Бакетова Бакытгуль Кенесовна

Тарих пән оқытушысы

 

17

Бектемирова Нуртай

Қазақ тілі пән оқытушысы

 

18

Джамбулбаев Мухтар Ныгметович

Алғашқы әскери дайындық

 

19

Жанатова Айман Жанатовна

Қаз.т мен әдебиеті пән.оқ

 

20

Мусабаланова Айнур Габитовна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

21

Орманова  Лаура Байгазыевна

Химия пәнінің оқытушысы

 

22

Салыков Бейбит Тилеубекович

Тарих пәнінің оқытушысы

 

23

Турлыбекова Шолпан Кенесовна

Биология пәнінің оқытушысы

 

24

Тлегенова Сания Мухановна

Математика пән оқытушысы

 

25

Хуанбай Жанар

Информатика пән оқытушысы

 

26

Куренкеев Ғани Умурзакович

Арнайы пән оқытушысы

 

27

Ерназарова  Жанар Ерназаровна

Арнайы пән оқытушысы

 

28

Ережепов Ринат Мырзахметович

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

29

Маукулова Назгул Мусаевна

Арнайы пән оқытушысы

 

30

Боранбаев Ерғали Нургазиевич 

Арнайы пән оқытушысы

 

31

Кабылбеков Нурбек Муратбекұлы

Арнайы пән оқытушысы

 

32

Ким Борис Сергеевич

Арнайы пән оқытушысы

 

33

Сексембаев Ринат Алтаевич

Арнайы пән оқытушысы

 

34

Өндірістік оқыту шеберлері

 

 

35

Абайбеков Серик Сарсенбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

36

Абдрахманов Аскар Аканович

Оқу өндірістік шебері

 

37

Асылбеков Айдос Умиржанович

Оқу өндірістік шебері

 

38

Байдильдинов Алмас Тлеуберлиевич

Оқу өндірістік шебері  

 

39

Байболатов Олжас Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

40

Бекожанов Бауржан Джумабаевич

Оқу өндірістік шебері

 

41

Батырбаев  Бауржан Нургалиевич

Оқу өндірістік шебері

 

42

Байтуманов Амангельды Капанович

Оқу өндірістік шебері

 

43

Касенов Нусипхан Акатович

Оқу өндірістік шебері

 

44

Кауысов Асылмурат Барысович

Оқу өндірістік шебері

 

45

Ким Виктор Станиславович

Оқу өндірістік шебері

 

46

Кунанбаев Габит Танбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

47

Мажибаев Айдын Жумашевич

Оқу өндірістік шебері 

 

48

Мамбетаев Есим Ашимханович

Оқу өндірістік шебері

 

49

Нюсупов Ергазы Адылканович

Оқу өндірістік шебері

 

50

Скакбаев Асет  Болатович

Оқу өндірістік шебері

 

51

Сулейменкулов Талгат Каспакбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

52

Тохтабаев Шеризат Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

53

Тыналиев Бауржан Темирбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

54

Ускембаев Серикбай Естыбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

55

Юн Карл Трофимович        

Оқу өндірістік шебері

 

 

 

 

 

56

Ауельбекова Әсем Султанбековна

кір жуу маш. операторы

 

57

Андосова Бибигуль Дарменкуловна

Асхана жұмысщысы

 

58

Жанабекова Гульмира Темиргалиевна

еден жуушы

 

59

Голышева Елена Александровна

еден жуушы

 

60

Байсултанова Айжан Кенженовна

Вахтер

 

61

Баешов Бактияр Мажитович

Электрик

 

62

Бекболаева Бибінұр Ерланқызы

Мемлек..сатып алу менеджері

 

63

Бокенова Асель Бокеновна

Оқу бөлімінің хатшысы

 

64

Дауталинов Канат Омирзакович

Жатақхана меңгерушісі

 

65

Дауталинова Майра Омирзаковна

Тәрбиеші

 

66

Джиренбаева Айгуль Нуржановна

Комендант

 

67

Егеубаева Сауле Тайгужановна

Ғимарат коменданты

 

68

Егеубаева Гульнар Нуржакиповна

Аспазшы

 

69

Жаркимбаева Ботагоз Алтаевна

Тәрбиеші

 

70

Жумадилова Гульмира Зайноллаевна

медбике

 

71

Куатбекова Зина

Аспазшы

 

72

Кенжегулов Аскар Камалбекович

Ғимарат жұмысшысы

 

73

Кодеков Жетписбай Аманбаевич

Аула сыпырушы

 

74

Кудайбергенова Динара Муратханов

Жалақы жөніндегі есепші

 

75

Мусанова Айжан Рауановна

Лаборант

 

76

Нургалиева Рая Алимгазыновна

қоймашы

 

77

Нурғалиева Алия Далелқызы

Еден жуушы

 

78

Олжабаев Ықласпай Олжабаевич

Ғимарат күзетшісі

 

79

Саньяров Азамат Кабдыкалыкович

Шаруа. жөн.меңгеру.

 

80

Сагандыкова Кульзира Жумагельди

Кітапхана меңгерушісі

 

81

Турганбаева Сагынган Рыскуловна

Асхана меңгерушісі

 

82

Туралыкова Асель Бигулжаевна

Лаборант

 

83

Шаякенов Айдын Газизович

Жүргізуші

 

84

Қызайбеков Айдос Манарбекұлы

экспедитор

 

85

Жамаубекова Фарида

Еден жуушы

 

 

Кадр бөлім меңгерушісі                               Л.Жаксымбетова

 

 

 

2018 жыл 30 қарашада сағат 11.30 де Талдықорған қаласының Жастар стадионында дүниежүзілік волейболдын салтанатты ашылуына қатысу үшін

 

 

2018 жыл 2 желтоқсанда сағат 12.30 де Талдықорған қаласының Жастар стадионында өтетін дүниежүзілік волейболдың салтанатты жабылуына қатысу үшін

 

 

 

Тегі, аты-жөні

Лауазымы

Қолдары

1

Абайбеков Серик Сарсенбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

2

Абдрахманов Аскар Аканович

Оқу өндірістік шебері

 

3

Асылбеков Айдос Умиржанович

Оқу өндірістік шебері

 

4

Байдильдинов Алмас Тлеуберлиевич

Оқу өндірістік шебері  

 

5

Байболатов Олжас Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

6

Бекожанов Бауржан Джумабаевич

Оқу өндірістік шебері

 

7

Батырбаев  Бауржан Нургалиевич

Оқу өндірістік шебері

 

8

Байтуманов Амангельды Капанович

Оқу өндірістік шебері

 

9

Касенов Нусипхан Акатович

Оқу өндірістік шебері

 

10

Кауысов Асылмурат Барысович

Оқу өндірістік шебері

 

11

Ким Виктор Станиславович

Оқу өндірістік шебері

 

12

Кунанбаев Габит Танбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

13

Мажибаев Айдын Жумашевич

Оқу өндірістік шебері 

 

14

Мамбетаев Есим Ашимханович

Оқу өндірістік шебері

 

15

Нюсупов Ергазы Адылканович

Оқу өндірістік шебері

 

16

Скакбаев Асет  Болатович

Оқу өндірістік шебері

 

17

Сулейменкулов Талгат Каспакбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

18

Салыкбаев Болатбек Кеньджебекович

Оқу өндірістік шебері 0,5

 

19

Тохтабаев Шеризат Еркинович

Оқу өндірістік шебері

 

20

Тыналиев Бауржан Темирбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

21

Ускембаев Серикбай Естыбаевич

Оқу өндірістік шебері

 

22

Юн Карл Трофимович        

Оқу өндірістік шебері

 

 

 

 

Аға шебер                                  Б.Орсаев

 

 

2018 жыл 2 желтоқсанда сағат 12.30 де Талдықорған қаласының Жастар стадионында өтетін дүниежүзілік волейболдың салтанатты жабылуына қатысу үшін

 

Тегі, аты-жөні

Лауазымы

Қолдары

1

Абушарипова Шынар Темирбековна

Қаз.тілі мен әдеб пән оқыт.

 

2

Абишев Арнур Муратович

Дене тәрбиесі пән оқыту.

 

3

Абсатаров Талғат Амирович

Дене тәрбиесі пән оқытушысы

 

4

Бакетова Бакытгуль Кенесовна

Тарих пән оқытушысы

 

5

Бектемирова Нуртай

Қазақ тілі пән оқытушысы

 

6

Джамбулбаев Мухтар Ныгметович

Алғашқы әскери дайындық

 

7

Жакупбекова Гульнар Оразалиновна

Химия ж\е биол пән.оқ.

 

8

Жанатова Айман Жанатовна

Қаз.т мен әдебиеті пән.оқ

 

9

Еркимбаева гульмира Бердешовна

Орыс тіл мен әдеб пәноқытушысы

 

10

Ержанова Ажар Шарабековна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

11

Исабекова Лазат Кенесбековна

Физика пән оқытушысы

 

12

Кошкарбаева Алия Иембергеновна

Информатика пән оқытушысы

 

13

Каптагаев Айбар Омарович

Дене тәрбиесі пән оқыту.

 

14

Меренкулова Раушан Касымгалиевна

Орыс тіл мен әдеб пәноқытушысы

 

15

Мамырханова Назым Куатовна

Әлеуметтік гуманитарлық пән

 

16

Мусабаланова Айнур Габитовна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

17

Нургалиева Шырайлым Каналовна

Ағылшын тілі пәнінің оқ.

 

18

Орманова  Лаура Байгазыевна

Химия пәнінің оқытушысы

 

19

Салыков Бейбит Тилеубекович

Тарих пәнінің оқытушысы

 

20

Турлыбекова Шолпан Кенесовна

Биология пәнінің оқытушысы

 

21

Тлегенова Сания Мухановна

Математика пән оқытушысы

 

22

Хуанбай Жанар

Информатика пән оқытушысы

 

23

Куренкеев Ғани Умурзакович

Арнайы пән оқытушысы

 

24

Ерназарова  Жанар Ерназаровна

Арнайы пән оқытушысы

 

25

Маукулова Назгул Мусаевна

Арнайы пән оқытушысы

 

26

Боранбаев Ерғали Нургазиевич 

Арнайы пән оқытушысы

 

27

Кабылбеков Нурбек Муратбекұлы

Арнайы пән оқытушысы

 

28

Ким Борис Сергеевич

Арнайы пән оқытушысы

 

29

Сексембаев Ринат Алтаевич

Арнайы пән оқытушысы

 

 

Директордың орынбасары                                             Ш.Жабыкбаева

2018 жыл 2 желтоқсанда сағат 12.30 де Талдықорған қаласының Жастар стадионында өтетін дүниежүзілік волейболдың салтанатты жабылуына қатысу үшін

 

 

Тегі, аты-жөні

Лауазымы

Қолдары

1

Ауельбекова Әсем Султанбековна

кір жуу маш. операторы

 

2

Андосова Бибигуль Дарменкуловна

Асхана жұмысщысы

 

3

Аққожанова Айнаш Тұрсынбекқызы

еден жуушы

 

4

Байсултанова Айжан Кенженовна

Вахтер

 

5

Баешов Бактияр Мажитович

Электрик

 

6

Бекболаева Бибінұр Ерланқызы

Мемлек..сатып алу менеджері

 

7

Бокенова Асель Бокеновна

Оқу бөлімінің хатшысы

 

8

Дауталинов Канат Омирзакович

Жатақхана меңгерушісі

 

9

Джиренбаева Айгуль Нуржановна

Комендант

 

10

Егеубаева Сауле Тайгужановна

Ғимарат коменданты

 

11

Егеубаева Гульнар Нуржакиповна

Аспазшы

 

12

Жумадилова Гульмира Зайноллаевна

медбике

 

13

Куатбекова Зина

Аспазшы

 

14

Кенжегулов Аскар Камалбекович

Ғимарат жұмысшысы

 

15

Кодеков Жетписбай Аманбаевич

Аула сыпырушы

 

16

Кудайбергенова Динара Муратханов

Жалақы жөніндегі есепші

 

17

Кожабекова Алия Рысбаевна

Техничка

 

18

Мусанова Айжан Рауановна

Лаборант

 

19

Нургалиева Рая Алимгазыновна

қоймашы

 

20

Нурғалиева Алия Далелқызы

Еден жуушы

 

21

Саньяров Азамат Кабдыкалыкович

Шаруа. жөн.меңгеру.

 

22

Сагандыкова Кульзира Жумагельди

Кітапхана меңгерушісі

 

23

Турганбаева Сагынган Рыскуловна

Асхана меңгерушісі

 

24

Туралыкова Асель Бигулжаевна

Лаборант

 

25

Шаякенов Айдын Газизович

Жүргізуші

 

26

Қызайбеков Айдос Манарбекұлы

экспедитор

 

 

Заместитель директора                           А.Зенков

1

Зенков Александр Николаевич

Шару. жөнінд. орынбасары

 

2

Ауельбекова Әсем Султанбековна

кір жуу маш. операторы

 

3

Андосова Бибигуль Дарменкуловна

Асхана жұмысщысы

 

4

Жанабекова Гульмира Темиргалиевна

еден жуушы

 

5

Голышева Елена Александровна

еден жуушы

 

6

Байсултанова Айжан Кенженовна

Вахтер

 

7

Баешов Бактияр Мажитович

Электрик

 

8

Бекболаева Бибінұр Ерланқызы

Мемлек..сатып алу менеджері

 

9

Бокенова Асель Бокеновна

Оқу бөлімінің хатшысы

 

10

Дауталинов Канат Омирзакович

Жатақхана меңгерушісі

 

11

Дауталинова Майра Омирзаковна

Тәрбиеші

 

12

Джиренбаева Айгуль Нуржановна

Комендант

 

13

Егеубаева Сауле Тайгужановна

Ғимарат коменданты

 

14

Егеубаева Гульнар Нуржакиповна

Аспазшы

 

15

Жаркимбаева Ботагоз Алтаевна

Тәрбиеші

 

16

Жумадилова Гульмира Зайноллаевна

медбике

 

17

Куатбекова Зина

Аспазшы

 

18

Кенжегулов Аскар Камалбекович

Ғимарат жұмысшысы

 

19

Кодеков Жетписбай Аманбаевич

Аула сыпырушы

 

20

Кудайбергенова Динара Муратханов

Жалақы жөніндегі есепші

 

21

Мусанова Айжан Рауановна

Лаборант

 

22

Нургалиева Рая Алимгазыновна

қоймашы

 

23

Нурғалиева Алия Далелқызы

Еден жуушы

 

24

Олжабаев Ықласпай Олжабаевич

Ғимарат күзетшісі

 

25

Саньяров Азамат Кабдыкалыкович

Шаруа. жөн.меңгеру.

 

26

Сагандыкова Кульзира Жумагельди

Кітапхана меңгерушісі

 

27

Турганбаева Сагынган Рыскуловна

Асхана меңгерушісі

 

28

Туралыкова Асель Бигулжаевна

Лаборант

 

29

Шаякенов Айдын Газизович

Жүргізуші

 

30

Қызайбеков Айдос Манарбекұлы

экспедитор

 

31

Жамаубекова Фарида

Еден жуушы